O firmie

bolid dantof

BOLID i DANTOF to rodzinna firma istniejąca od 1988 roku.

Czas ten pozwolił nam na wypracowanie stabilnej pozycji na rynku, doboru odpowiednich i sprawdzonych dostawców oraz dostarczył mnóstwo zadowolonych klientów. Cechuje nas stały rozwój firmy, terminowe świadczenie usług na niezmiennie wysokim poziomie w konkurencyjnych cenach, oraz systematyczne doskonalenie umiejętności pracowników.
Możemy poszczycić się bogatym doświadczeniem w montażu oraz serwisie klimatyzacji, wentylacji, pomp ciepła. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w trosce o ich komfort nasza firma gwarantuje urządzenia wysokiej klasy potwierdzone certyfikatami.
Zajmujemy się:
  • doradztwem, sprzedażą, montażem i uruchomianiem klimatyzatorów, systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, agregatów wody lodowej, pomp ciepła itp.,
  • modernizacją instalacji oraz urządzeń,
  • serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym,
  • przeglądami, konserwacją i dezynfekcją urządzeń klimatyzacyjnych,
Zapewniamy szybką likwidację zgłaszanych awarii. Zatrudnieni pracownicy posiadają niezbędną wiedzę techniczną zdobytą na specjalistycznych szkoleniach praktycznych i potwierdzoną zdanymi egzaminami kwalifikacyjnymi.
W trosce o ochronę środowiska dostarczamy urządzenia zapewniające wysoką wydajność dostosowaną do aktualnego zapotrzebowania na chłód i ciepło, dzięki czemu charakteryzują się bardzo niskim zużyciem energii elektrycznej.
Drugim profilem naszej działalności jest produkcja siatek ogrodzeniowych oraz montaż ogrodzeń, bram posesyjnych, przemysłowych i garażowych. Prowadzimy hurtownię z materiałami budowlanymi oraz akcesoriami do ogrodzeń. Mając na uwadze dobro naszych klientów, stale poszerzamy naszą ofertę.